Orlom sa nedarí

Zobrazené 2442×
Publikované Sunday, 21. 3. 2010 o 11:05
Slávia TU Košice – 1. BK Michalovce    91:64 (54:31)Po štvrtinách (25:15, 29:16, 21:15, 16:18)Na zápas 8.kola nadstavbovej časti 1.ligy mužov o postup do extraligy nastúpili orli na horúcej pôde Košíc s ktorými boli v doterajšom priebehu všetky zápasy veľmi napínavé. Čakal sa vyrovnaný zápas, ale to sa nepotvrdilo nakoľko domáci si hneď nazačiatku zápasu vytvorili náskok, ktorý udržali až do konca. Orli v prvej štvrtine nepremenili niekoľko vyložených šancí z pod koša. Hostia skúšali na hostí aj zónu, ale ani tam celkom nepomohla. Od tretej štvrtiny sa zápas len dohrával. Niektorí hráči Michaloviec hľadajú stratenú formu čo bolo v tomto zápase vidieť, keď ich body chýbali. Jediným pozitívom bol aspoň výkon Romana Rakovského, ktorý zaznamenal 30 bodov. Veríme, že vo zvyšných zápasoch sa orli predvedú v lepšom svetle.Štatistika:Body: R.Rakovský 30, Svitlica 8, Mižák 6, Šimko 6, Holda 6, M.Rakovský 4, Mitterpák 4, Biganič , NovakovskýZisky: Svitlica 3, Šimko 3Doskoky: Šimko 5, Svitlica 4Ďalšie zápasy odohrajú Michalovčania v sobotu 27.3.2010 o 16:00 privítame družstvo ŠKP Bratislava a v nedeľu 28.3.2010 o 13:00 hostíme družstvo MBK Karlovka Prírodovedec Bratislava. 1.BK MICHALOVCE
Napísal: 0  Sunday, 21. 3. 2010 o 11:05
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 21:04