Na záver sezóny starší mini s prehrou i výhrou proti Spišiakom

Publikované Monday, 16. 5. 2016 o 13:44

V sobotu 14.5. čakali na orlov zápasy pravdy. V posledných zápasoch sezóny sa o postup stretli s priamym rivalom a to družstvom zo Spiša. Domáci začali v kŕči, tréma a veľká snaha im zväzovala ruky i nohy. Kopili zbytočné chyby a súper ich hneď trestal. V druhom polčase sa situácia zmenila, Michalovčania zlepšili obrannú hru a druhý polčas vyhrali. No nakoniec to nestačilo a hostia si udržali náskok z prvého polčasu. Do druhého polčasu vstúpili lepšie, nervozita opadla. V poslednej štvrtine previedli aj pekné akcie a presadil sa aj podkošový hráč Rado Kokoš. 6 sekúnd pred koncom bol faulovaný hosťujúci hráč Kendžuch no svoje dva trestné hody nepremenil. Orli doskočili a zápas tesne vyhrali. Na záver sezóny videli diváci bojovné zápasy aj s potrebnou záverom. Ďakujeme všetkým fanúšikom za priazeň a tešíme sa na novú sezónu. Nakoniec starší mini žiaci obsadili celkovo tretie miesto v skupine východ.

1.Abovia Košice, 2.SNV, 3. 1.BK Michalovce, 4. Poprad, 5. Rožňava, 6.RB Košice 7. Svit

1.BK Michalovce - BK 04 AC LB Spišská n. Ves    19:32 (6:21), št.: 2:9, 4:12, 3:5, 10:6