Prehra juniorov vo Svite

Publikované Monday, 19. 2. 2018 o 11:59

V nedeľu 18.2. nastúpili Michalovčania na zápas so Svitom. V domácom prostredí so Svitom tesne prehrali, tak sa čakal vyrovnaný duel. Opak bol pravdou. Prvá štvrtina, bol vyrovnaná hostia aj viedli no nedokázali ubrániť postupný útok domácich. Tí trestali aj najmenšie zaváhanie v obrane a darila sa im aj streľba. Do polčasu si vytvorili dostatočný náskok, ktorý postupne narastal. Orlom zápas nevyšiel. Nepridali ani povestnú bojovnosť a bez toho sa vyhrať nedá. Domáci zaslúžene vyhrali.

BKM ISKRA SVIT 1.BK Michalovce          95:60  (52:36), štvrtiny (26:18, 26:18, 28:12,15:12)

Zostava a body 1.BK Michalovce : S.Kincel 17, M.Pirkovský 19, D.Pliško 5, R.Harman 4, M.Lopuch, D.Tertinský 4, S.Brnčal 2, G.Unkovič 3, V.Tkáč 6, M.Podžuban

Najbližšie sa Michalovčania predstavia doma proti Handlovej a Prievidzi. Zápasy sa odohrajú v telocvični GPH v sobotu 3.3. o 16:00 a v nedeľu 4.3. o 10:00. Ďalšie informácie nájdete na www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke https://www.slovakbasket.sk/2017-2018/ a štatistiky na www.msbasket.sk.

Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 19. 2. 2018 o 11:59