Tesná prehra kadetov proti KB Košice

Publikované Monday, 3. 2. 2020 o 15:25

Posledný zápas základnej časti DL Kadetov odohrali orli doma 1.2. proti KB Košice. Líder súťaže bol stále bez prehry. V prvej štvrtine mali mierne na vrch hostia, keď využívali lepší doskok a chyby v rozohrávke domácich. Druhá štvrtina priniesla dobrý basketbal a vyrovnanú hru i skóre štvrtiny. V tretej časti hry sa domácim nedarilo a hostia potupne zvyšovali svoj náskok. Už sa zdalo, že je po zápase no v poslednej časti domáci pridali na bojovnosti a padlo im aj niekoľko striel za 2 body. Získali viacero lôpt čím sa postupne náskok Košičanov znižoval. Domáci predviedli pekné individuálne akcie a potešili prítomných divákov. V poslednej štvrtine nepremenili až 7 trestných hodov, čím mohli duel ešte viac zdramatizovať. Nakoniec si právom odvážajú zo Zemplína výhru hostia. Orlom patrila posledná štvrtina, ktorú vyhrali 28:11 čo je proti takému súperovi určite povzbudenie do ďalších zápasov nadstavby.

Ďalšie foto nájdete na Našej FB stránke TU.

1.BK Michalovce - KB Košice       64:71 (29:38), štvrtiny (12:21, 17:17, 7:22, 28:11)

Najlepší strelci : MI : A. Bujdoš 15, D. Tertinský 14

Nastúpili : S. Ivančo, M. Demko 6, P. Hakala, S. Serenčko 3, M. Jasovský 13, T. Ragan 2, T. Pončák 11, D. Tertinský 14, A. Bujdoš 15

Ďalšie vyžrebovanie súťaže o 9. až 19. miesto bude známe v najbližších dňoch. Ďalšie informácie nájdete http://new.1bkmi.sk/. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránkehttps://slovakbasket.sk/2019-2020/ a štatistiky nahttp://www.msbasket.sk/.

Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 3. 2. 2020 o 15:25
Upravil: 1.BK Michalovce  Monday, 3. 2. 2020 o 15:37