• Tlač
  • Email

Juniori doma s Nitrou a Levicami

Publikované Monday, 11. 4. 2016 o 22:04

1.BK Michalovce – SPU Nitra     40:75  (18:38), štvrtiny (8:14, 10:24, 10:13,12:24)

V prvom zápase víkendu sa orli stretli s Nitrou. Domáci tento  zápas nezvládli a z hrateľným súperom nevyhrali. Hrali veľmi zle, neverili si a nepremenili až 16 trojbodových pokusov. Treba ale podotknúť, že nenastúpili v plnom zložení pre choroby a virózu. Káder doplnili zdraví kadeti, nakoľko viróza ochromila aj časť tohto družstva. Celkovo bol herný prejav aj odzrkadlením chýbajúcich tréningov.

Zostava a body 1.BK Mi : M.Safko 12, F.Meňky 8, M.Laurinčík 6, S.Kováč 6, A.Hocman 6, M.Hitrík 2, M.Lustig, D.Tertinský, D.Pliško, S.Brnčál, M.Podžuban,

1.BK Michalovce – ŠBK Junior Levice     51:102  (32:53), štv. (20:27, 12:25,8:29,11:20)

V nedeľu čakal na Michalovčanov veľmi silný súper. V tomto zápase podali lepší a bojovnejší výkon. No snahe na kvalitnejšieho súpera nestačila. Keď súper zmenil z osobnej obrany na zónovú domáci sa dlho nevedeli presadiť. Hostia si v druhej štvrtine vytvorili dostatočný náskok, ktorý s prehľadom  ešte zvýšili. Dobrý výkon podal mladý Pliško. O dva týždne čakajú orlov posledné zápasy sezóny v Spišskej Novej Vsi a v Košiciach.

Zostava a body 1.BK Mi : M.Safko 2, F.Meňky 9, M.Laurinčík 15, S.Kováč 12, A.Hocman 2, M.Hitrík 5, J.Novakovský, M.Lustig, D.Tertinský, D.Pliško 5, S.Brnčál, M.Podžuban 1,

Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke : http://www.slovakbasket.sk/page.php?id=285 resp. štatistiky na www.msbasket.sk .