• Tlač
  • Email

ME U18 chlapcov na Slovensku

Publikované Saturday, 12. 8. 2017 o 15:58

Na prelome júla augusta tohto roku sa v Bratislave a Piešťanoch uskutočnili Majstrovstvá Európy  chlapcov v kategórii U18. Šampionát vyvrcholil tento víkend v Bratislave, keď sa vo finále stretli Srbsko a Španielsko. Nakoniec sa tešili Srbi. Na treťom mieste sa umiestnila Litva. Slovensko skončilo na 15.mieste. Vo viacerých tímoch sa predstavili talenty a budúce hviezdy nielen európskeho basketbalu. Od štvrťfinále sledovali všetky zápasy aj juniori 1.BK Michalovce pre ktorých bol turnaj veľkým lákadlom i motiváciou do ďalších tréningov. V článku na basket.sk sa hráči vyjadrili aj o výbornej atmosfére ktorú vytvorili michalovskí basketbalisti J.

Prinášame Vám fotogalériu zo semifinálových a finálového zápasu aj video po semifinálovom zápase Srbsko – Litva.