• Tlač
  • Email

Juniori s výhrou i prehrou

Publikované Tuesday, 10. 4. 2018 o 15:56

Cez víkend pokračovala dorastenecká liga juniorov. Orli sa predstvili v Kežmarku a Spišskej Novej Vsi. V sobotňajšom zápase mali navrch hostia aj keď začali rozpačito. No od druhej štvrtiny už dominovali. Postupne zvyšovali náskok a zaknihovali tretiu výhru v sezóne.

Kežmarok - 1.BK Michalovce      44:90  (18:43), štvrtiny (15:18, 3:25, 14:22,12:25)

Zostava a body 1.BK Michalovce : S.Kincel 30, M.Demko 17, M.Pirkovský 18, D.Pliško 5, M.Lustig 3, R.Harman 4, M.Lopuch, M.Podžuban 1, S.Brnčal 12, G.Unkovič,

V druhom zápase víkendu nastúpili Michalovčania na palubovke favorita na Spiši. Súper nastúpil v plnej sile aj s hráčmi ktorí pravidelne nastupujú v extralige mužov. Orli sa ale nezľakli a od začiatku hrali veľmi dobre. Po prvej štvrtine dokonca viedli. Druhá štvrtina im vôbec nevyšla, keď im súper bodovo utiekol. Okrem tejto štvrtiny podali hostia solídny výkon a držali s favoritom krok. Škoda stratenej druhej štvrtiny inak mohol byť zápas nerozhodný až do konca.

Spišská Nová Ves - 1.BK Michalovce        94:75  (52:37), štvrtiny (20:21, 32:16, 23:19,19:19)

Zostava a body 1.BK Michalovce : S.Kincel 22, M.Demko 7, M.Pirkovský 9, D.Pliško 14, M.Lustig 6, R.Harman, M.Lopuch, S.Brnčal 10, G.Unkovič, D.Gavaľa 7, V.Tkáč

Najbližšie sa Michalovčania predstavia na domácej palubovke, keď postupne privítame v nedeľu 15.4. o 9:30 Prievidzu, následne hneď ďalší víkend v sobotu 21.4. Karlovku Bratislava o 16:00 a v nedeľu 22.4. o 10:00 Komárno. Ďalšie informácie nájdete na www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke https://www.slovakbasket.sk/2017-2018/ a štatistiky na www.msbasket.sk.