Juniori s výhrou nad Handlovou

Publikované Tuesday, 16. 4. 2019 o 13:30

S Handlovou odohrali orli v prvých troch štvrtinách vyrovnaný zápas. Prvý polčas vyhrali domáci o 7 bodov. V tretej časti sa orlom prestalo dariť a mierne navrch mali hostia keď vyhrali túto časť o 13 bodov. Orli však nastúpili do 4 štvrtiny koncentrovanejšie a aj strelecky sa im darilo viac. Na záver sa hostia nezmohli na odpoveď a domáci napokon zápas otočili a vyhrali.

1.BK Michalovce – MBK Handlová  77:69  (36:29), štvrtiny (18:15, 18:14, 12:25, 29:15)

Zostava a body 1.BK Michalovce : M.Lusting 8, D.Pliško 19, M.Demko 14, S.Brnčal 18, M.Pirkovský 16,

Dávid Tertinský 2, M.Podžuban, M.Bujdoš, Dominik Tertinský, T.Pončák, S.Serenčko

Najbližšie sa orli predstavia na domácej palubovke v piatok 26.4. o 18:00 proti Prievidzi a v stredu 1.5. o 16:30  proti Nitre. Oba zápasy sa odohrajú v hale GPH. Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke https://www.slovakbasket.sk/2018-2019/  a štatistiky na www.msbasket.sk.