Starší žiaci na košické celky nestačili

Publikované Monday, 10. 11. 2014 o 06:57

KAC Košice - 1.BK Michalovce   60:26  (33:16), štvrtiny (7:10, 26:6, 7:8,20:2)

KAC Košice - 1.BK Michalovce   65:35  (23:24), štvrtiny (6:12, 17:12, 24:4, 18:7)

Vo štvrtok odohrali Orli dohrávku a to zápasy s favoritom KAC Košice. Oba zápasy boli vyrovnané až do polčasu. Dokonca v druhom zápase Orli viedli. V druhej časti však Michalovčanom došli sily a prejavila sa aj širšia lavička domácich. Na aktuálny stav v družstve dosiahli  Orli prijateľné výsledky.

1.BK Michalovce – Juniorbasket Košice                34:76  (18:42), štvrtiny (14:22, 4:20, 6:26,10:8)

1.BK Michalovce – Juniorbasket Košice                20:37  (43:20), štvrtiny (4:19, 4:6, 5:12, 7:0)

Na domácej palubovke Orli privítali celkom Juniorbasket, ktorý sa v poslednom roku výrazne posilnil. Domáci chceli odohrať vyrovnané zápasy, čo sa im podarilo len sčasti, keď vyhrali po v každom zápase po jednej štvrtine. Stále bez zranených rozohrávačov  to boli ťažké zápasy. Orlov zdobila najmä bojovnosť a v niektorých úsekoch nedovolili súperovi skórovať. Hostia zaslúžene zvíťazili.

Najbližšie domáce zápasy odohrajú starší žiaci 1.BK Michalovce v pondelok 10.11.2014 o 16:30 a 18:15 hod s družstvom 1.BK-D Michalovce (Kadeti) v telocvični Gymnázia P.Horova. Je to posledný zápas základnej časti. Následne odohrajú Orli dvojzápas playoff o postup do ligy Starších žiakov s družstvom Spišskej Novej Vsi. Domáci duel odohrajú v telocvični Gymnázia PH v sobotu 15.11. o 10:00 hod. Odveta je na programe v nedeľu 16.11.2014.

Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 10. 11. 2014 o 06:57