• Tlač
  • Email

Žiakov preverili mladíci zo Spiša

Publikované Monday, 23. 2. 2015 o 11:16

1.BK Michalovce  - Spišská Nová Ves     65:72  (32:39), štvrtiny (14:23, 18:16, 18:18, 15:15)

1.BK Michalovce  - Spišská Nová Ves     41:83  (26:45)

Cez víkend dohrávali domáci odložený dvojzápas so Spišiakmi. Favorit súťaže nastúpil odhodlane a hneď v prvej štvrtine si vytvoril mierny náskok. Orli sa však nevzdávali a po kombinačných akciách, keď dokázali prejsť cez vysunutú obranu hostí ľahko skórovali. V druhej štvrtine bola hra vyrovnaná a nebyť zbytočných strát domácich mohlo byť skóre ešte o niečo lepšie. Dobre rozohraný zápas bol vyrovnaný až do konca, súper rozhodol o svojom víťazstve v poslednej štvrtine, keď si udržali mierny náskok. Duel rozhodli skúsenosti Spišiakov a veľké množstvo stratených lôpt na strane Orlov. V druhom zápase už Orlom došli sily a od začiatku ťahali za kratší koniec. Hostia sa presadzovali jednoducho a keď sa im darila aj streľba zápas zaslúžene vyhrali. Domáci odišli kondične, čo je len obrazom slabšej tréningovej morálky posledných týždňov, ale aj chrípkových ochorení.

Najbližšie domáce zápasy odohrajú predpokladane 14.3. o 10:00 a 11:45 hod proti Svitu v telocvični GPH.