Juniori vzdorovali súperom len do polčasu

Publikované Monday, 16. 11. 2015 o 11:43

Počas posledného víkendu odohrali juniori v sobotu zápas v Banskej Bystrici. Orli pricestovali len so siedmymi hráčmi. Začali dobre, dobre bránili a najmä sa im darila streľba. Prvý polčas bol vyrovnaný, dokonca po polčase hostia viedli. V druhom polčase akoby nastal skrat, ktorý si nevedel vysvetliť ani tréner Svitlica. Domáci otočili a zápas poľahky doviedli do víťazného konca, keď druhý polčas vyhrali jednoznačne 47:11. Hostia stratili neuveriteľných 37 lôpt, čo napokon aj so slabým výkonom v druhom polčase rozhodlo.

Zostava a body 1.BK Mi : S.Kováč 25, M.Laurinčík 8, R.Štec 7, M.Jevočin 5, F.Meňky 4, M.Hitrík 2 J.Novakovský

ŠKP Banská Bystrica – 1.BK Michalovce             86:51  (40:39), štvrtiny (15:16, 24:24, 15:6,32:5)

Druhý zápas víkendu odohrali juniori vo Svite. Michalovčania hrali ustráchane a nedarilo sa im ani strelecky. Súper si v prvej štvrtine vytvorili 11-bodový náskok. Druhá štvrtina bola vyrovnaná. V tretej mali navrch znova domáci. V tomto zápase sa hostia vyvarovali zbytočným stratám lôpt, no na súpera to bolo málo. Orlom postupne dochádzali aj sily, nakoľko odohrali po sebe dva zápasy s veľmi úzkou lavičkou. Na zápas sa nedostavil ani Jankaj.

Zostava a body 1.BK Mi : S.Kováč 22, R.Štec 10, M.Laurinčík 7, M.Hitrík 4 F.Meňky 3, J.Novakovský, M.Jevočin

BKM Iskra Svit – 1.BK Michalovce           76:46  (39:25), štvrtiny (25:14, 14:11,20:5,17:16)

Po piatich zápasoch sa juniori konečne predstavia aj doma. V sobotu 28.11. o 16:00 privítame družstvo Považskej Bystrice a v nedeľu privítame o 11:00 Žilinu. Zápasy sa odohrajú v ŠH Gymnázia Pavla Horova. Ďalšie informácie na www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke : http://www.slovakbasket.sk/page.php?id=285 resp. štatistiky na www.msbasket.sk.
Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 16. 11. 2015 o 11:43
Upravil: 1.BK Michalovce  Monday, 23. 11. 2015 o 09:15