V derby prehra kadetov s Košicami

Publikované Wednesday, 1. 2. 2017 o 08:31

Počas víkendu pokračovala celoslovenská súťaž kadetov. Michalovčania odohrali derby zápas s lídrom tabuľky v Košiciach. Hostia držali s favoritom len do polčasu. Potom sa prejavil širší káder i lepšia kondícia na strane domácich. Michalovčania sužovaní chorobami prišli na zápas len siedmy. Celkovo sa Orli boria s absenciou hráčou, ale aj vysokým podielom strát na zápas.

1.BK Michalovce - KB Košice                      56 : 113  (31:48), štvrtiny (21:20, 27:11, 35:15,30:10)

Zostava a body 1.BK Michalovce : M.Demko 24, M.Pirkovský 14, D.Pliško 10, R.Harman, M.Čobanov, M.Lopuch 2, S.Brnčal 6,

Ďalší zápas odohrajú kadeti 12.2.2017 v Leviciach, následne sa predstavia na domácej palubovke 18.2.2017, keď privítame Svit o 16:00 v telocvični GPH. Ďalšie informácie nájdete na www.1bkmi.sk Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke www.slovakbasket.sk  a štatistiky na www.msbasket.sk

Napísal: 1.BK Michalovce  Wednesday, 1. 2. 2017 o 08:31
Upravil: 1.BK Michalovce  Wednesday, 1. 2. 2017 o 09:13