Kadeti sa predstavili v Leviciach

Publikované Monday, 13. 2. 2017 o 08:37

Počas víkendu odohrali kadeti len jeden zápas v Leviciach. Nakoľko už dávnejšie sa zo súťaže odhlásil dvojička Levíc – Žiar nad Hronom. Hostia stále bez dlhodobo zranených. Šiesty tím tabuľky hneď od úvodu nabehol na orlov agresívnou nátlakovou obranou po celom ihrisku. To robilo Michalovčanom problémy počas celého zápasu. V podstate už po polčase bolo rozhodnuté. Hostia sa snažili no na fyzicky výborne pripravených domácich dnes nemali. Orli mali stále vysoké percento stratených lôpt a v dnešnom zápase sa pohybovala streľba z trestných hodov len na úrovni 50%. Až v poslednej štvrtine zápasu ako tak zo súperom držali krok. Domáci zaslúžene vyhrali.

ŠBK Junior Levice - 1.BK Michalovce       93:45  (49:20), štvrtiny (24:11, 25:9, 24:6,20:19)

Zostava a body 1.BK Michalovce : M.Demko 17(13 doskokov), M.Pirkovský 13, D.Pliško 7, M.Lustig, R.Harman 6, M.Lopuch, D.Tertinský, S.Brnčál 2,

Najbližší domáci zápas odohrajú kadeti na domácej palubovke už v sobotu 18.2.2017, keď privítame BKM Svit o 16:00.  Zápas sa odohrá v telocvični GPH. Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke http://www.slovakbasket.sk/page.php?id=335  a štatistiky na www.msbasket.sk.

Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 13. 2. 2017 o 08:37