• Tlač
  • Email

U favoritov prehry juniorov 1.BK Michalovce

Publikované Tuesday, 8. 5. 2018 o 19:05

Žilina – 1.BK Michalovce                             97:66  (54:29), štvrtiny (34:14, 20:15, 25:26,18:11)

Zostava a body 1.BK Michalovce : S.Kincel 20, M.Demko 4, M.Pirkovský 16, M.Lustig 5, R.Harman, S.Brnčal 5, G.Unkovič, D.Pliško 4, V.Tkáč 10, M.Podžuban 2,

Považská Bystrica – 1.BK Michalovce                     84:57  (50:30), štvrtiny (33:12, 17:18, 20:12,14:15)

Zostava a body 1.BK Michalovce : S.Kincel 16, M.Demko 16, M.Pirkovský 9, M.Lustig 7, R.Harman 2, S.Brnčal, G.Unkovič, D.Pliško 5, V.Tkáč 2, M.Podžuban,

Cez víkend nastúpili juniori 1.BK Michalovce na posledné súťažné zápasy v sezóne. Na palubovkách favoritov z hornej časti tabuľky sa chceli pobiť o dobrý výsledok. Naši súperi boli veľmi dobre fyzicky pripravený. Celkovo odohrali Michalovčania dobré zápasy a zo sezónou sa rozlúčili pozitívnym výkonom aj striedajúcich hráčov. V oboch zápasoch sa rozhodli v prvej štvrtine, kde orli nezachytili úvod a s prílišným rešpektom dovolili domácich vytvoriť si náskok. V ďalších častiach hry boli stretnutia vyrovnané. Zaspatý úvod zápasov a slabšia koncentrácia zabránila orlom k lepším výsledkom. Celkovo skončili Michalovčania na 11.mieste z 13 družstiev, keď dosiahli 4 výhry a 20 prehier. V druhej ligy juniorov súťažilo ešte 6 družstiev. Na majstrovstvá Slovenska Final Four, ktoré sa uskutoční od 18.-20.5 v Považskej Bystrici postúpili družstvá P.Bystrica, Spišská Nová Ves, Prievidza, Levice.