Starší žiaci nestačili na Spišskú Novú Ves

Publikované Monday, 15. 10. 2018 o 19:49
 BK 04 AC LB SNV - 1.BK Michalovce  81:46 (24:21), štvrtiny (18:4, 6:17, 35:17, 22:8)

Po Abovii Košice cestovali orlíci do Spišskej.  Na prvú štvrtinu nastúpili nekoncentrovane až zaspato a hladko ju prehrali.Nepotvrdili tak dobrý výkon proti Košiciam. Nedarila sa im vôbec streľba a nedokázali sa presadiť ani v hre 1:1. Druhá päťka v zložení Tertinský,Serenčko,Ivančo,
Mészáros,Koščák  začala výborne a postupne stiahla náskok na 3 body.Polčas mohol skončiť aj v náš prospech nebyť zbytočných strát. Hostia začali výborne aj 3.štvrtinu postupne sa dostali do vedenia.Domáci tréner hneď reagoval oddychovým časom. Po ňom už Spišiaci zlepšili najmä hru v útoku a trafili sa niekoľko krát aj za 3 body. Orli už nedokázali reagovať a súper svoj náskok zvyšoval až do konca zápasu. Hosťom zápas nevyšiel podľa predstáv a doplatili na striedanie lepších momentov s tými slabšími.V obrane si nevedeli poradiť najmä s Hasajom a Kendžuch. V druhej časti už bojovnosť orlom nechýbala,ale hlavným rozdielom bola úspešnosť streľby a v určitej fáze aj obrana. Veríme, že už v najbližšom kole sa Michalovčanom zaknihovať prvú výhru.

Zostava a body 1.BK Michalovce: A.Bujdoš, M.Demko, T.Pončák, P.Hakala,M.Jasovský, S.Serenčko, M.Koščák, D.Tertinský, S.Ivančo, Ľ.Mészáros,M.Štefan

Najlepších strelci : A.Bujdoš 14, S.Serenčko 13

Najbližšie sa Michalovčania predstavia vonku v dvojzápase v D.Kubíne a v Žiline. Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke https://www.slovakbasket.sk/2018-2019/ a štatistiky na www.msbasket.sk.
Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 15. 10. 2018 o 19:49
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 16. 10. 2018 o 19:23