Starší žiaci porazili v nadstavbe Kežmarok

Publikované Monday, 8. 4. 2019 o 09:37
V nedeľu 7.4. odohrali starší žiaci 1.BK Michalovce posledný domáci zápas v sezóne.
S družstvom Kežmarku potvrdili rolu favorita a vyhrali. Aj keď prvá štvrtina nebola ideálne postupne v druhej štvrtine zvýšili domáci dôraz aj zakončenie a polčas hladko vyhrali. V druhej časti zápasu dostali príležitosť všetci hráči z lavičky.

1.BK Michalovce – BK MŠK Kežmarok   73:51 (43:18), štvrtiny (16:15, 27:3, 24:10, 6:23)

Najlepší strelci : Mi : M.Koščák 12, T.Čop 10. M.Jasovský 10, S.Serenčko 10, M.Demko 10

Nastúpili : Ľ.Mészáros, S.Ivančo, M.Demko, S.Serenčko, M.Jasovský, A.Bujdoš, D.Bujdoš, T.Ragan, T.Pončák, M.Koščák, M.Mattina, R.Kolesár, T.Čop

Posledné zápasy sezóny odohrajú orli na palubovkách súperov a to 27.4. v Trnave a 28.4. v Bratislave proti BSC. Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke https://www.slovakbasket.sk/2018-2019/  a štatistiky na www.msbasket.sk.

Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 8. 4. 2019 o 09:37
Upravil: 1.BK Michalovce  Wednesday, 10. 4. 2019 o 14:30