Michalovskí juniori u súperov víťazne

Publikované Sunday, 10. 4. 2022 o 20:32

Cez víkend odohrali Michalovskí juniori U19 zápasy u svojich súperov. Najprv v Liptovskom Mikuláši a v nedeľu v Kežmarku. Po výhre nad Spišskou Novou Vsou potvrdili stúpajúcu formu a oba zápasy vyhrali. V prvom zápase sa prezentovali výborným výkonom, bojovnosťou a koncentrovanou hrou. Najmä v obrane hrali vynikajúco, keď za polčas dovolili domácim len 20 bodov. V druhom polčase pokračovali vo vysokom tempe a rýchlosťou a šikovnosťou získali celkovo v zápase takmer 30 lôpt. Zápas s prehľadom doviedli do víťazného konca. V druhom zápase boli hostia favoritom čo aj potvrdili. V celom zápase boli lepším družstvom. Veľký priestor dostali aj hráči z lavičkovej rotácie.  Nakoniec bol výsledok len otázkou skóre. V oboch víkendových zápasoch podali Orli výborné výkony. V tabuľke DL Juniori Silver Východ sa držia na druhej priečke tesne za vedúcou Spišskou Novou Vsou.

.

MBK Liptovský Mikuláš - 1.BK Michalovce           44:79 (20:44)

D.Tertinský 8, M.Demko 10, T.Pončák 19, T.Ragan 2, M.Jasovský 15,  D.Bujdoš 2, M.Štefan, P. Moravec 16, A.Bujdoš 7

BK MŠK Kežmarok - 1.BK Michalovce                     35:91 (15:55)

D.Tertinský 7, M.Demko 16, T.Ragan 4, M.Jasovský 11, D.Bujdoš 12, T.Pončák 10, M.Štefan, A.Bujdoš 14, P.Moravec 17, M.Čergeť

Kompletné výsledky a najbližšie vyžrebovanie nájdete na stránke slovakbasket.sk na odkaze: Juniori U19

Najbližšie sa Michalovčania predstavia v Žiline 14.4. (dohrávka zo 6.11.2021) a následne sa predstavia doma v utorok 19.4. o 16:00 proti Liptovskému Mikulášu. Zápas sa odohrá v telocvični ZŠ Krymská.  Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke slovakbasket.sk/2021-2022/ v sekcii Výsledky súťaží – 1.ligové súťaže v adresári Juniori U19.

Napísal: 1.BK Michalovce  Sunday, 10. 4. 2022 o 20:32
Upravil: 1.BK Michalovce  Monday, 11. 4. 2022 o 12:46