Juniori 1.BK v Žiline nepotvrdili tretie miesto

Zobrazené 1951×
Publikované Sunday, 7. 3. 2010 o 11:39
MBK Žilina - 1.BK Michalovce  70 : 55  (29:20)Na ďalšie zápasy 14. Kola juniorskej extraligy cestovali mladí orli do Žiliny. Domáci bolo favoritom týchto stretnutí. V prvom zápase Žilinčania hneď od začiatku nabehli na hostí aktívnou hrou čo sa prejavilo vybudovaním si až 10 bodovým náskoku v 1.štvrtine, ktorý si udržali počas celého stretnutia. Zo začiatku hostia veľmi zle bránili a nedarila sa im streľba. Až v tretej štvrtine sa im začalo dariť, ale strelecky sa chytil len Mitterpák, ktorého nevedeli domáci ubrániť.  Avšak na obrat už bolo neskoro a hostia výsledok ustrážili. Najlepší strelci :Mitterpák 33, Pastirák 6, Jäger 6 – Sieklik 23, Mičian 14MBK Žilina - 1.BK Michalovce    65 : 39 (31:16) Aj v druhom zápase Michalovčania nezachytili úvod stretnutia a tým sa pripravili o lepší výsledok. Počas celého zápasu domáci hráči viedli a s prehľadom zvíťazili.Zápas poznačilo veľmi veľa stratených lôpt na strane hostí spojených s množstvom nepresností. Najlepší strelci :Mitterpák 20, Šanta 15Priebežná tabuľka po 12.kole :