BK 99 Prešov – 1.BK Michalovce 45 : 84 (18:39)

Zobrazené 918×
Publikované Monday, 26. 11. 2007 o 19:57
Po nepochopiteľnom zaváhaní Michaloviec v Košiciach, kde 1.BK prehral rozdielom triedy sa znovu oživili nádeje na prvú štvorku. Základná päťka Michaloviec začala v Prešove veľmi koncentrovane v tomto zložení Šimko, Svitlica, Lutter, R.Rakovský, Biganič.

Zápas začali lepšie hostia keď išli do vedenia 6:2 a v 2. minúte a odskočili od súpera dvomi trojkami R.Rakovského na 11 bodov .Od vtedy už 1.BK dominoval, hral vynikajúco v obrane a dovolil Prešovu dať do polčasu len 18 bodov, aj v druhom polčase bola obrana vynikajúca a postupne sa vytváral až  40 bodový rozdiel. Do zápasu výborné zapadli aj striedajúci hráči : Rakovsky M. ,Holda ,Tebeľák ,Czakó ,ktorý dokázali udržať vysoké tempo hry.

Body : Lutter 22, Rakovský R. 19, Svitlica 14, Czakó 7, Rakovsky M. 6, Šimko 6 ,Tebeľák 5,