Juniori 1.BK cez vikend neuspeli

Zobrazené 1556×
Publikované Sunday, 24. 1. 2010 o 19:31
  1.BK Michalovce  - B.Bystrica - 52 : 67  (32:32)Úvod zápasu domáci nezachytil ,a hostia si postupne vypracovali 10 bodový náskok. Až po dvoch oddychových časoch sa domáci spamätali a hru vyrovnali čoho výsledkom bol nerozhodný prvý polcas 32:32. Takýto vyrovnanyýstav stav vydržal až do polovice štvrtej štvrtiny. Potom sa prejavili väčšie skúsenosti hostí, ktorí strhli víťazstvo na svoju stranu. Šanta 27, Mitterpák 12 – Šúr 21, Podolec 21, Matejčík 17 1.BK Michalovce  - B.Bystrica - 49 : 62  (19:26) Druhý zápas mal podobný priebeh ako ten prvý. Hostia si od začiatku udržiavali mierny náskok. Potom však domáci zagresívnili obranu a donútili hostí k chybám, čoho výsledkom bolo otočenie skóre. Celý 2.polčas sa družstvá striedali vo vedení. Na konci zápasu však domácim došli sily, čo hostia pretavili na druhé víťazstvo. Mitterpák 23, Šanta 17 – Chalúpka 17, Matejčík 16     Priebežná tabuľka po 6.kole :