2% z DANE

Publikované Monday, 15. 4. 2024 o 08:09

Vážení športoví priaznivci,

dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o podporu pre mládežnícky basketbalový klub formou venovania 2% z Vašich daní pre 1.BK Michalovce. Tieto finančné prostriedky sú využívané na rozvoj práce s mládežou, ale aj na ďalšie podujatia organizované klubom.

Vyhlásenie pre darovanie 2% z dane, ktoré nájdete k stiahnutiu nižšie je potrebné vypísať a spolu s potvrdením o zaplatení dane od Vášho zamestnávateľa potrebné odniesť na príslušný daňový úrad podľa miesta trvalého bydliska. U právnických osôb je potrebné doplniť údaje do daňového priznania.

Občianske združenie: 1. BASKET KLUB MICHALOVCE

Sídlo: HUMENSKÁ č.23, 071 01 MICHALOVCE

IČO000035568798

POZOR: JE MOŽNÉ POUŽÍVAŤ LEN TIETO OFICIÁLNE TLAČIVÁ.

Vyhlásenie na stiahnutie: 2% z dane - 1. BK MICHALOVCE

Potvrdenie o zaplatení dane - vydáva zamestnávateľ

Ďakujeme Vám.

Podarilo sa nám :

Juniori U19 obsadili na M-SR 7. miesto. V priebehu sezóny atakovali 4-5. miesto, celkovo to bol aj tak vynikajúci a historický výsledok.

Michalovčania na M-SR skončili na siedmom mieste - 1.BK Michalovce

Kadeti U17 o jednu prehru nepostúpili na M-SR medzi osem najlepších družstiev a len tesne nehrali proti najlepším na Slovensku. Kapitán družstva Dávid Bujdoš bol celkovo úplne najlepším strelcom súťaže.

Kadeti v posledných zápasoch úspešne - 1.BK Michalovce

Matúš Jasovský reprezentoval Slovensko na ME do 20 rokov

Ďalší odchovanec 1.BK Michalovce na ME B kategórie za Slovensko U20 - 1.BK Michalovce

Žiaci Gymnázia Pavla Horova druhýkrát po sebe obsadili na stredoškolských majstrovstvách Slovenska 2.miesto

Gymnázium Pavla Horova obhájilo na M-SR stredných škôl striebro

Naši odchovanci :

Po sezóne sa z juniorského družstva presunuli do iných klubov naši odchovanci. Viacerí bojovali o reprezentačný dres vo výberoch Slovenska.

Adam Bujdoš aktuálne hráva a pravidelne nastupuje za BA LYNX Liberec - prvá česká liga skupina západ.

Michal Demko hosťuje v juniorskom drese Interu Bratislava. Minulý týždeň spolu s družstvom vyhrali prestížny turnaj VIB turnaj vo Francúzsku.

Inter ovládol prestížny medzinárodný turnaj, vo finále oplácal prehru zo skupiny - Slovenská basketbalová asociácia

Dávid Bujdoš aktuálne hosťuje v juniorskom drese BKM SPU Nitra. Družstvo patrí v neúplnej tabuľke zatiaľ prvé miesto v skupine GOLD.