Kadeti nepotvrdili formu

Zobrazené 977×
Publikované Monday, 17. 12. 2012 o 20:39
Kadeti 1. BK Michalovce počas víkendu neuspeli. Najskôr totiž prehrali na palubovke Rožňavy 69:80 a potom nestačili ani na lídra súťaže Spišskú Novú Ves, kde prehrali 67:111. Najbližšie domáce zápasy odohrajú kadeti 1.BK Michalovce v sobotu 5.1.2013 o 18:15 a v nedeľu 6.1.2013 o 11:15 hod, keď v telocvični Gymnázia Pavla Horova privítajú družstvá Academic Žilina a MBK Žilina. ŠPD Rožňava - 1.BK Michalovce  80:69  (46:24)Štvrtiny: (23:12, 23:12, 16:28, 18:17)Najlepší strelci: Skvašík 43, Meňky 14, S.Kováč 4, Hospodár 4, Jankaj 4. Cez víkend pokračovala najvyššia súťaž kadetov 13. a 14. kolom. Kadeti 1.BK Michalovce cestovali na prvý zápas do Rožňavy, ktorej chceli oplatiť domácu prehru 54:90 a nadviazať tak na výborný výkon v domácom zápase s Košicami. Na zápas nastúpili nekoncentrovane, nezachytili prvý polčas a súper si vytvoril do polčasu 22 bodový náskok, ktorý na konečné víťazstvo nakoniec postačoval. Domáci boli lepší v prechode do protiútoku a aj v doskokoch. Hoci v druhom polčase už Orli zlepšili obranu aj úspešnosť streľby na lepší výsledok už neostal čas. V štvrtej štvrtine znížili hostia na rozdiel 9 bodov, ale to bolo maximum. Nakoniec prehrali o 11 bodov. Strelecky sa zaskvel Roman Skvašík. Spišská Nová Ves – 1.BK Michalovce  111:67  (63:35)Štvrtiny: (34:13, 29:22, 22:19, 26:12)Najlepší strelci: Skvašík 22, S.Kováč 21, Jankaj a Laurinčík po 6 Meňky a Hospodár po 4,  Jevočin a Selepko po 2 – Kamenický 34, Košala 21, Macejko 18 V druhom zápase víkendu sa Orli predstavili na palubovke lídra súťaže, ktorý ešte neprehral. Od začiatku zápasu sa domáci pustili do orlov a bezpečne ovládli tento duel. Hostia prepadli najmä v doskoku. V tomto dvojzápase sa orlom nedarilo a škoda, že nezopakovali bojovnosť z pred dvoch týždňov, zápas v Rožňave sa dal určite zvládnuť lepšie. V zápase dostali viac príležitosti aj hráči z lavičky.
Napísal: 0  Monday, 17. 12. 2012 o 20:39
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 08:41