Mladší žiaci s jednou výhrou

Zobrazené 1120×
Publikované Monday, 18. 2. 2013 o 07:48
Odvetnú časť začali mladší žiaci 1.BK Michalovce na palubovke Rožňavy. V základnej časti dokázali doma s týmto súperom raz zvíťazili. Na prvé stretnutie nastúpili naši žiaci po chorobách, lyžiarskych zájazdoch, čo sa prejavilo v prvom zápase slabším prístupom k zápasu, najmä u hráčov, ktorí patrili v zápasoch základnej časti k lídrom. Hoci bol polčas vyrovnaný, v druhom dejstve už dominovali domáci. V druhom stretnutí došlo k zlepšeniu nielen v obrane, ale zabrali aj opory družstva v zlepšenej streľbe. Najbližšie domáce zápasy odohrajú mladší žiaci 1.BK Michalovce v sobotu 9.3.2013 o 10:00 a 11:30 s družstvom Kežmarku v telocvični Gymnázia P.Horova. BK ŠPD Rožňava - 1.BK Michalovce  46:31  (25:23)Štvrtiny: (12:8, 13:15, 12:4, 9:4)BK ŠPD Rožňava - 1.BK Michalovce  40:51  (29:23) Štvrtiny: (19:11, 10:12, 5:17, 6:11)Ostatné výsledky, rozpis zápasov a tabuľku nájdete aj na :http://www.kbzpk.sk1.BK MICHALOVCE
Napísal: Peter Biganič  Monday, 18. 2. 2013 o 07:48
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 08:35