• Email

Mladší žiaci potrápili favorita

Zobrazené 1080×
Publikované Sunday, 17. 3. 2013 o 18:33
Počas víkendu boli v hre mladší žiaci 1. BK. Mladí Orli tentokrát privítali družstvo Spišskej Novej Vsi, ktorého dvakrát podľahli 32:42 a 36:53. Najbližšie domáce zápasy proti tímu KAC Košice odohrajú mladší žiaci 1.BK Michalovce v telocvični Gymnázia P.Horova v sobotu 13.apríľa. o 9:00 a 10:30.   1.BK Michalovce - Spišská Nová Ves 32:42 (8:27) 1.BK Michalovce - Spišská Nová Ves 36:53 (20:30) V rámci 9.dvojkola pricestovalo do Michaloviec družstvo zo Spišskej Novej Vsi. V predchádzajúcich zápasoch mali navrch Spišiaci, keď zvíťazili 72:20 a 40:18. Tým sa darilo aj v odvete. V oboch stretnutiach sa darilo síce menším, no technicky veľmi dobre vybaveným hosťom, ktorí poľahky vnikali pod domáci kôš a skórovali. Zlou obranou a nepresnosťami Orli nemohli myslieť na lepší výsledok. Do druhého polčasu prvého stretnutia domáci zlepšili obranu aj prihrávky a pomaly ukrajovali z náskoku Spišiakov. Nebyť zlého začiatku mohlo sa zrodiť veľké prekvapenie. Druhý zápas už domáci zachytili nástup hostí a polčas prehrali len o 10 bodov. Skúsenejší hostia, ale nič nepodcenili a dotiahli zápas do víťazného konca. Aj keď Spišiaci prišli oslabení, nič to nemení na peknom a bojovnom výkone orlov. {yoogallery src=[/images/galerie/s1213/ziaci/1bksnv/]width=[100] height=[150]}
Napísal: Peter Biganič  Sunday, 17. 3. 2013 o 18:33
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 08:32