• Tlač
  • Email

Žiaci v Rožňave len s polovičným úspechom

Publikované Sunday, 9. 3. 2014 o 20:15
Po dlhšej pauze a kvôli rôznym zdravotným problémom a prázdninám pokračovala regionálna žiacka súťaž zápasmi ďalšieho kola. Mladí Orli 1.BK Michalovce sa predstavili na palubovke Rožňavy. V prvej časti súťaže Michalovčania doma vyhrali len jeden zápas, preto sa čakal vyrovnaný priebeh. To sa aj potvrdilo.
V prvom zápase mali navrch hostia a počas celého zápasu viedli. Dobre bránili a tak eliminovali domácich strelcov. Začiatok druhého stretnutia mal rovnaký priebeh, keď Orli viedli . Zlom nastal v tretej štvrtine, kde súper vyrovnal skóre na 34:34. V poslednej štvrtine bol stav vyrovnaný a obe družstvá sa striedali vo vedení. Nikomu sa nepodarilo vytvoriť si rozhodujúci náskok. Michalovčania mohli vyhrať, ale stratami lôpt a slabšou koncentráciou prišli o víťazstvo. Aj nevyrovnané výkony a kondícia sa podpísala pod výsledok v poslednom zápase čo je odrazom nepravidelnej účasti chlapcov na tréningoch v poslednom období.
 Najbližšie domáce zápasy odohrajú žiaci 1.BK Michalovce v nedeľu 16.3.2014 o 10:00 a 11:45 so Svitom v telocvični Gymnázia P.Horova.

Rožňava - 1.BK Michalovce 44:51 (24:31), Štvrtiny : (14:19, 10:12, 6:12, 14:8)
Rožňava - 1.BK Michalovce 48:47 (20:24), Štvrtiny : (14:18, 6:6, 14:10, 14:13)
Napísal: 1.BK Michalovce  Sunday, 9. 3. 2014 o 20:15
Upravil: 1.BK Michalovce  Monday, 6. 10. 2014 o 13:32