Kadeti vydreli výhru proti Kežmarku

Publikované Tuesday, 15. 3. 2016 o 10:26

Počas posledného víkendu pokračovala nadstavbová časť DL Kadetov o 14. – 18.miesto. Orli sa predstavili doma proti Kežmarku. Tento zápas nezastihol orlov v najlepšej pohode a forme. V prvom polčase hrali veľmi zle a nedarilo sa im. Až v druhom polčase sa obraz hry o niečo zmenil. Nakoniec sa im podarilo otočiť skóre a v podstate vydreli víťazstvo. Celkovo nezanechali dobrý dojem. Veríme, že mali len zlý deň a už v najbližšom zápase sa presadia nielen tradičnou zbraňou orlov – bojovnosťou, ale aj dobrou hrou.

1.BK Michalovce – BK MŠK Kežmarok       70:61  (33:36), štvrtiny (15:10, 18:26, 20:18, 17:7)

Zostava a body 1.BK Michalovce : M.Demko 21, S.Kincel 20, M.Pirkovský 16, D.Pliško 6, R.Harman 4, M.Podžuban 3, D.Tertinský, M.Lustig, M.Čobanov, M.Lopuch

Za hostí : Durilač 42, Choma 17

Najbližšie sa kadeti predstavia v stredu 16. marca v Lučenci a následne cez víkend 2. - 3. apríla vycestujú na zápasy s Nitrou a BSC Bratislava. Ďalšie informácie na www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke: http://www.slovakbasket.sk/page.php?id=287.