• Tlač
  • Email

Kadeti sa predstavili v Bratislave a Nitre

Publikované Monday, 11. 4. 2016 o 21:59

B.S.C. Bratislava - 1.BK Michalovce           67:39  (36:23)                                                      SPU Nitra - 1.BK Michalovce                      60:51  (32:29)

V prvom zápase víkendu, začali orli veľmi dobre keď domácich zaskočili a umnou hrou vyhrali prvú štvrtinu. V druhej štvrtine sa, ale obraz hry zmenil. Bratislavčania pridali a otočili zápas vo svoj prospech. Michalovčanov predčili najmä v útočnom doskoku, keď orli zaznamenali len 3. Orlom sa nedarila ani streľba za 3 body a tak domáci zaslúžene vyhrali.

Zostava a body 1.BK Michalovce : S.Kincel 10, M.Podžuban 8, M.Demko 7, M.Pirkovský 6, R.Harman 3, D.Tertinský 5, S.Brnčál, M.Lopuch,

Druhom zápase nastúpili kadeti proti Nitre. V domácom prostredí s týmto súperom prehrali o 28 bodov. Po sobotňajšej prehre odohrali orli lepší a bojovný zápas. Lepšie bránili a celkovo odohrali vyrovnaný zápas. Rozhodlo sa až v poslednej štvrtine, keď domáci svoje šance premenili a hostia nie. Nakoniec si počas víkendu pripísali kadeti dve prehry. Dobrý výkon podal Martin Pirkovský a Dávid Terinský keď zaznamenal 4 úspešné trojky.

Zostava a body 1.BK Michalovce : S.Kincel 4, M.Podžuban 5, M.Demko 4, M.Pirkovský 22, R.Harman, D.Tertinský 16, S.Brnčál, M.Lopuch,

Do konca súťaže ostáva ešte kadetom odohrať doma zápas s Lučencom a zápas v Kežmarku. O termínoch Vás budeme informovať. Ďalšie informácie na www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže a štatistiky môžete sledovať aj na : http://www.msbasket.sk/