Kadeti vyhrali v Žiline

Publikované Saturday, 26. 11. 2022 o 23:32

Piatkovú predohrávku začali hostia slabo a uvoľnene. Bola vidno únava hráčov z cesty. Postupne sa zlepšila obranná činnosť, ale problémom bola útočná hra Michalovčanov. Ešte na začiatku druhej štvrtiny sme prehrávali o 9 bodov, ale Orlom sa podarilo otočiť a polčas dokonca vyhrať.  Hlavným dôvodom bolo zastavenie útočného doskoku domácich. Druhý polčas už hostia predvádzali pekný basketbal a dobrý výkon podali všetci hráči ktorí nastúpili. Zápas zvládli o 14 bodov a natiahli sériu na štyri zápasy.

MBK Victoria Žilina – 1.BK Michalovce  56:70 (31:38)

P.Kuliňák 2, M.Marcin 13, M.Uhľár 13, D.Bujdoš 34, T.Kovalik 2, (F.Babinčák 2, N.Beca 4, N.Ivančo, J.Hasaralejko, Š.Dudáš, M.Haluška,, R.Paľovčík)

U14: Počas tohto víkendu sa predstavili v dvojzápase aj žiaci U14. V sobotu nastúpili  v Košiciach a v nedeľu doma proti tomu istému súperovi.

RIM Basket Košice – 1.BK Michalovce 65:33 (28:17)

1.BK Michalovce – RIM Basket Košice 17:97 (13:46)

Najbližšie sa Michalovčania U17 predstavia doma počas víkendu 10.-11.12.2022. V sobotu proti Svitu o 17:00 a v nedeľu o 16:00 proti Spišskej Novej Vsi. Zápasy sa uskutočnia v hale GPH. Veríme, že prídete povzbudiť našich chlapcov. Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke Kadeti U17/SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA, kde budú postupne zverejňované.

Napísal: 1.BK Michalovce  Saturday, 26. 11. 2022 o 23:32
Upravil: 1.BK Michalovce  Sunday, 27. 11. 2022 o 12:20