Kadeti s výhrou a prehrou u súperov

Publikované Sunday, 10. 12. 2023 o 08:46

Kadeti odohrali dva zápasy u súperov. Odohrali zápasy v Liptovskom Mikuláši, ktorý hrá mimo súťaž a u lídra súťaže v Banskej Bystrici. V prvom zápase odohrali vyrovnaný duel. Celý zápas bol vyrovnaný a hosťom sa nakoniec podarilo zvíťaziť tesným rozdielom o dva body. V druhom zápase boli domáci od začiatku štvrtej štvrtiny lepší a fyzicky lepšie stavaný čo robilo hosťom veľké problémy v skórovaní. Druhý polčas odohrali oveľa lepšie, keď bojovnosťou udržali náskok súpera na prijateľných 25 bodov. V tejto časti hry bola hra vyrovnaná. Prejavila sa aj úzka rotácia na strane hostí. V oboch zápasoch sa Orlom nedarila hlavne streľba, keď mali veľmi malú úspešnosť streľby za tri body. Prejavila sa aj absencia Mateja Marcina, keď na obrannom i útočnom doskoku nás súperi preskákali. Nakoniec si vezú z ihrísk súperov jedno cenné víťazstvo.

MBK Liptovský Mikuláš - 1.BK Michalovce           65 : 67 (18:21, 15:12, 12:17, 20:17)

Mi : M.Uhľár 17, P.Kuliňák 8, S.Pastornický 4, F.Babinčák 22, T.Kovalik 12, (M.Kotuľák, Š.Doboš 2, M.Bronek 2, L.Tušár)

ŠKB BBC Banská Bystrica - 1.BK Michalovce        69 : 44 (14:8, 18:2, 21:15, 16:19)

Mi : M.Uhľár 11, P.Kuliňák 16, S.Pastornický, F.Babinčák 8, T.Kovalik 9, (M.Kotuľák, Š.Doboš, M.Bronek, L.Tušár)

Najbližšie sa Michalovčania U17 o dva týždne na domácej palubovke. Počas víkendu 9.-10.12.2023 privítame Kežmarok (sobota 11:00)  a SNV (nedeľa 10:00). Ďalšie informácie a výsledky nájdete na Súťaže a štatistiky | Kadeti U17 | Prehľad | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA (slovakbasket.sk) a našom webe www.1bkmi.sk.

Napísal: 1.BK Michalovce  Sunday, 10. 12. 2023 o 08:46