• Email

Najprv potešili výhrou, potom zasa hrou

Zobrazené 1112×
Publikované Wednesday, 13. 4. 2011 o 19:10
Na palubovke Michaloviec vzhľadom na to, že domáci nastúpili prevažne s mladým kádrom, boli Rožňavčania favoritmi. Ukázali to hneď v úvodným minútach, keď sa rýchlo ujali vedenia 12:2. Po oddychovom čase sa domáci hráči vrátili do hry a do druhej štvrtiny išli mužstvá za stavu 19:23. Hoci sa domácim v jednej chvíli podarilo vyrovnať, Rožňavčania držali zápas v rukách. V druhom polčase si stále udržiavali náskok, no súper sa vždy doťahoval. V poslednej štvrtine sa Michalovčania dostali na chvíľu aj do vedenia. V závere si však hostia víťazstvo nedali vziať. Zlepšeným výkonom a zrýchlenou hrou v ostatných piatich minútach natiahli vedenie na konečných 71:88.   Viac sa môžte dočítať na : http://korzar.sme.sk/c/5849204/najprv-potesili-vyhrou-potom-zasa-hrou.html
Napísal: 0  Wednesday, 13. 4. 2011 o 19:10
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 14:21