Orli podľahli aj Trnave, tá si zabezpečila extraligovú miestenku

Zobrazené 1256×
Publikované Sunday, 1. 5. 2011 o 20:30
Basketbalisti 1. BK Michalovce nestačili v poslednom kole nadstavbovej časti o postup do extraligy na Trnavu a podľahli jej 42:93. Bíli andelé si týmto víťazstvom vybojovali miestenku v nastávajúcej extraligovej sezóne.     MBK AŠK Trnava - 1. BK Michalovce  93:42 (54:23)1. BK : Šimko 14, Mižák 10, M.Rakovský 6, V.Mitterpák 4, Maškulík 4, Šanta 4, Jäger, Mikulský, Pančura, T.MitterpákV tomto zápase orli nezačali, zle keď takmer celú prvú štvrtinu viedli. Začiatkom druhej štvrtiny sa začali presadzovať hostia najmä výbornou streľbou za 3 body. Škoda, že orli zahodili vyložené šance spod koša a keď nepremenili až 18 trestných hodov iný výsledok na dobre rozbehnutých domácich sa nedal čakať. Svetlým momentom boli tri efektná bloky T.Mižáka, ktorý v tretej štvrtine domácich riadne znechutil zakončovanie. Postupne dostali šancu všetci hráči z lavičky. 1.BK skončil na Trnava postúpila do extraligy. Zdroj : Noviny Zemplina
Napísal: 0  Sunday, 1. 5. 2011 o 20:30
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 14:17