1. BK Michalovce - BK'99 Prešov 82:85 (41:43)

Zobrazené 2512×
Publikované Monday, 28. 4. 2008 o 20:39

Štvrtiny 27:21, 14:22, 22:24, 19:18

Prešovčania v nedeľu potrápili Zemplínčanov oveľa viac na rozdiel od Krompašanov. Vedeli, že jedine víťazstvom sa môžu v druhej najvyššej basketbalovej súťaži zachrániť. V prvej štvrtine domáci viedli už o 11 bodov (27:16), no v jej samotnom závere dovolili hosťom streliť trojku. Druhá desaťminútovka bola z pohľadu 1. BK katastrofálna. Ťažko sa presadzovali cez zónovú obranu súpera a neúspešne strieľali spoza trojkového oblúka hneď v prvých sekundách útoku.
Do druhého polčasu vstupovali Orli za prijateľnejšieho stavu, keď prehrávali len o dva body 41:43. Rovnako ako v dueli s Krompachmi rozhodlo sa až v samotnom závere. Do poslednej minúty to bolo kto z koho, a keďže domáci boli nervóznejší a urobili viac chýb dvere za sezónou 2007/2008 uzavreli prehrou 82:85.

Body: Šimko 24, Czako a Lutter po 11, M. a R. Rakovskí po 10, Svitlica 8, Holda s Tebeľákom po 4
Za hostí najviac: Kačala 31, Kažimír 30
Napísal: 0  Monday, 28. 4. 2008 o 20:39
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 23:00