• Email

Starší minižiaci porazili KAC Košice

Zobrazené 2442×
Publikované Tuesday, 18. 6. 2013 o 13:18
Basketbalový klub 1.BK Michalovce dlhodobo v rámci svojich možností pracuje a podporuje najmä mládež. Prinášame Vám fotogalériu z prípravného zápasu najmenších basketbalistov, konkrétne kategórie Starší mini-žiaci (ročník narodenia 2001, 2002). Chlapci hrajú zápasy s loptou veľkosti č.5 na malý kôš výšky 260cm.

Skúsenejší hostia si v prvom vzájomnom zápase v máji na domácej palubovke v Košiciach hravo poradili a doslova deklasovali najmenších orlov. V piatok 14.6.2013 o 16:30 sa v telocvični 7.ZŠ na ul.Krymskej uskutočnil odvetný zápas medzi týmito družstvami. Tento duel už bol viac vyrovnaný a domáci bojovali. Hoci súper vyhral prvý polčas, orli predviedli niekoľko pekných akcií a najmä nerobili toľko technických chýb ako v prvom zápase. V druhom polčase domáci bojovali a na záver mali aj šťastie, keď tesne zvíťazili. Po zápase nastala nefalšovaná radosť. Veríme, že víťazstvo podporí chlapcov v ďalšom tréningu.

1.BK Michalovce – KAC Košice    29:27 (12:17)

Priebežne prebieha doplnenie do kádra. Záujemcovia sa môžu hlásiť na tréningoch u príslušných trénerov. Termíny tréningov sú uvedené na www.1bkmi.sk.1.BK Michalovce
Napísal: Peter Biganič  Tuesday, 18. 6. 2013 o 13:18
Upravil: 1.BK Michalovce  Monday, 27. 10. 2014 o 16:15