• Tlač
  • Email

Kadeti U17 začali prehrou

Publikované Monday, 16. 10. 2023 o 21:17

Kadeti odštartovali súťaž v skupine U17 Silver Východ zápasom s dvojičkou ŠBK Galaxy Košice.

V prvej štvrtine odohrali Orli veľmi dobre v obrane, keď dostali len 14 bodov no prezentovali sa aj veľmi slabým útokom. Náš súper hral stiahnutú obranu so zdvojovaním vysokých hráčov. Michalovčanom sa nedarila ani streľba za tri body, keď mali v celom zápase 25/3 a veľký počet stratených lôpt. Tretia štvrtina bola lepšia, chlapci dokázali znížiť rozdiel na sedem bodov. Potom prišiel opäť kŕč v našej hre a družstvo hralo odovzdane čo súper využil a zvýšil náskok na 15 bodov. Dobrý a veľmi snaživý výkon podali Kuliňák a Kovalik. Uhľár odohral zápas ešte chorý a Marcin bol po chorobe čo malo tiež vplyv na výsledok zápasu. Celkovo podali Orli slabý výkon. Veríme, že v ďalších zápasoch potvrdia svoju kvalitu a predvedú zlepšený výkon.

ŠBK Galaxy Košice – 1.BK Michalovce    61 : 41 (14:7, 16:7, 14:19, 17:8)

MI: M.Uhľár 14, M.Matej 4, P.Kuliňák 10, S.Pastornický 4, F.Babinčák 5, (T.Kovalik 4, N.Ivančo, M.Haluška, S.Rauch, M.Kotuľák)

Najbližšie sa Michalovčania U17 predstavia doma počas víkendu 11.-12.11.2023 v sobotu proti MBK Victoria Žilina o 16:00 a v nedeľu proti TSM Slávia Žilina o 10:00. Zápasy sa odohrajú v športovej hale GPH. Ďalšie informácie a výsledky nájdete na slovakbasket.sk - Kadeti U17 a našom webe www.1bkmi.sk

Napísal: 1.BK Michalovce  Monday, 16. 10. 2023 o 21:17