Smolná prehra kadetov so Svitom

Publikované Wednesday, 22. 2. 2017 o 08:31

Počas víkendu kadeti dohrávali odložený zápas so Svitom. Po nepresvedčivých výkonoch podali veľmi pekný výkon. Stretnutie bolo takmer celý čas vyrovnané a nakoniec rozhodlo aj trocha šťastia na strane hostí. Domáci odohrali bojovný zápas na vysokej úrovni. Po ťažkých zápasoch bolo badať pokrok v hre Michalovčanov. Oproti predchádzajúcim zápasom sa dopustili len 14 strát, čo bolo pokles takmer o 50%. Dopustili sa však chýb v nesprávnom čase a hlavne faulov, ktoré boli úplne zbytočné. K tradičným strelcom Demkovi a Pirkovskému sa nepridal nikto a aj to ovplyvnilo výsledok. Domácim robil problémy najmä Kubaský.  V dnešnom zápase sa skóre striedalo na oboch stranách a súper si vytvoril mierny náskok až v poslednej štvrtine. Už sa zdalo, že je po zápase no orli vyrovnali a necelú minútu do konca bol stav nerozhodný. Následne sa hosťom podarilo skórovať a so šťastím vyhrali. Výborným výkonom sa prezentovali Martin Demko a Martin Pirkovský.

1.BK Michalovce – BKM ISKRA Svit          68:70  (37:35), po štvrtinách (18:18, 19:17, 17:17,14:18)

Zostava a body 1.BK Michalovce : M.Demko 30 (15 doskokov), M.Pirkovský 27 (6 trojok), D.Pliško 8, M.Lustig 2, R.Harman, S.Brnčál 1, D.Tertinský, M.Lopuch

Nitra : Kubaský 25, Kollár 22

Najbližší domáci zápas odohrajú kadeti v nedeľu 12.3.2017, keď privítame o 11:00 družstvo MBK Karlovka Bratislava. Zápas sa odohrá v telocvični GPH. Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke http://www.slovakbasket.sk/page.php?id=335  a štatistiky na www.msbasket.sk

Napísal: 1.BK Michalovce  Wednesday, 22. 2. 2017 o 08:31
Upravil: 1.BK Michalovce  Wednesday, 22. 2. 2017 o 08:46