Prehry kadetov so Spišiakmi i Svitom

Publikované Friday, 3. 3. 2017 o 08:42

Počas víkendu pokračovala celoslovenská súťaž kadetov. Michalovčania odohrali najprv zápas so Spišiakmi a následne aj zápas vo Svite. Na Spiši odohrali Orli dobrý zápas a favoritovi podľahli o 19 bodov, škoda slabšej efektivity v tretej štvrtine, kde si súper vytvoril rozhodujúci náskok.

Spišská Nová Ves - 1.BK Michalovce     82:63  (47:34), štvrtiny (29:17, 18:17, 28:12,7:21)

Zostava a body 1.BK Michalovce : M.Demko 16, M.Pirkovský 8, D.Pliško 20, R.Harman 8, M.Lopuch, S.Brnčal 2, D.Tertinský 3, M.Lustig 6

V druhom zápase víkendu odohrali Michalovčania zápas s tabuľkovým súperom. Pred týždňom so Svitom tesne prehrali. Zápas mali aj tentoraz dobre rozbehnutý, ale v poslednej štvrtine sa dopustili viacerých strát, ale najmä nepremenili svoje strelecké pokusy. V dôležitých momentoch sa nenašiel hu hostí hráč, ktorý by zobral zodpovednosť na svoje plecia. Nedaril osa im ani v trojbodovej streľbe, keď premenili len 3 z 22 pokusov. Súper postupne zápas otočil vo svoj prospech.

Svit - 1.BK Michalovce                  72:55  (28:31), štvrtiny (11:19, 17:12, 22:20,19:7)

Najbližší zápas odohrajú kadeti 12.3.2017 na domácej palubovke, keď privítame MBK Karlovka Bratislaba o 10:30 v telocvični GPH. Ďalšie informácie nájdete www.1bkmi.sk. Kompletné výsledky súťaže môžete sledovať aj na stránke http://www.slovakbasket.sk/page.php?id=335  a štatistiky na www.msbasket.sk.

Napísal: 1.BK Michalovce  Friday, 3. 3. 2017 o 08:42