• Tlač
  • Email

Kadeti v Žiline dvakrát víťazne

Publikované Monday, 22. 1. 2024 o 08:30

V prvom zápase začali Orli nekoncentrovane a slabo v obrane. K tomu sa pridalo aj veľa nepremenených bodov z  čistých situácií. Michalovčania mali aj veľa stratených lôpt. V druhom polčase to bolo z ich strany trocha lepšie a postupne prebrali iniciatívu do svojich rúk. Dokázali aj bodovo odskočiť a zaslúžene vyhrali. Druhý zápas predviedli hostia výbornú obranu a rýchly protiútok. Už v polčase si Orli vybudovali dostatočný náskok. Súper nebol toľko slabý ako hovorí výsledok. V zápase podal výborný výkon Samo Pastornický. V Žiline sa predstavili Orli v dobrom svetle a vezú domov dve výhry.

TSM Slávia Žilina A - 1.BK Michalovce    54 : 93 (16:17, 8:20, 14:31, 16:25)

Mi : M.Uhľár 27, M.Matej 25, P.Kuliňák 15, S.Pastornický 10, F.Babinčák 10, (T.Kovalik 6, N.Ivančo, L.Mrug, L.Tušár)

1.BK Michalovce – MBK Victoria ŽIlina   53 : 96 (14:25, 6:35, 13:21, 20:15)

Mi : M.Uhľár 13, M.Matej 8, P.Kuliňák 19, S.Pastornický 18, F.Babinčák 14 (T.Kovalik 22, N.Ivančo, L.Mrug, L.Tušár 2)

Výsledky U11 :

Mladší mini žiaci sa predstavili na turnaji v Spišskej Novej Vsi. V oklieštenej zostave podľahli Galaxy Košice 8 : 58 ,ale dokázali zdolať domácu SNV 36 : 23.

Najbližšie sa Michalovčania U17 predstavia doma. Počas víkendu 3.-4.2.2024 proti B.Bystrci o 15:00.  L.Mikulášu MS o 10:00 . Oba zápasy v hale GPH.  Ďalšie informácie a výsledky nájdete na Súťaže a štatistiky | Kadeti U17 | Prehľad | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA (slovakbasket.sk) a našom webe www.1bkmi.sk.