Juniori 1.BK dvakrát víťazne

Zobrazené 1462×
Publikované Friday, 22. 1. 2010 o 17:37
TYDAM Košice - 1.BK Michalovce  42 : 55  (24:28)Michalovčania pricestovali do Košíc s cieľom vyhrať aspoň jeden zápas, čo sa im podarilo, keď vyhrali obe stretnutia na ihrisku Tydamu Košice. Prvý polčas bol vyrovnaný, keď obom tímom sa nedarila streľba. Orli hrali veľmi nekoncentrovane v útoku, ale  vynahradili to výbornou obranou a súperovi dovolili streliť len 42 bodov. Hostia bojovali o každú loptu, čím predčili svojho súpera a zaslúžene zvíťazili.Najlepší za 1.BK : Šanta 31, Mitterpák 22TYDAM Košice - 1.BK Michalovce  55 : 57  (34:24)Druhý zápas bol náročný v tom, že sa hralo ihneď po prvom zápase po krátkej prestávke. V tomto zápase dal tréner Roman Rakovský priestor na palubovke takmer všetkým hráčom z lavičky. Hostia celé tri štvrtiny prehrávali, ale nedovoli súperovi urobiť si rozhodujúci náskok. Do poslednej štvrtiny nastúpili orli so základnou zostavou. Zomkli sa a príkladnou bojovnosťou otočili zápas vo svoj prospech. Rozhodlo sa až v samom závere keď Michalovčnia mali pevné nervy pri trestných hodoch. Negatívom je určite to že sa muselo hrať v jeden deň, ale určite veľkou motiváciou pre chlapcov bude fakt, že si prvykrát  v sezóne odviezli všetky body z ihriska súpera. Najlepší za 1.BK : Mitterpák 19, Šanta 17, Jäger 15 1.BK MICHALOVCE
Napísal: 0  Friday, 22. 1. 2010 o 17:37
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 21:11