Juniori 1.BK s jedným víťazstvom

Zobrazené 1835×
Publikované Wednesday, 27. 1. 2010 o 15:44
MBK Lipt.Mikuláš - 1.BK Michalovce  77 : 55  (38:25) Na oba zápasy 9.a 10.kola extraligy juniorov cestovali michalovčania oslabení o Jurčišina a Šteca (dlhodobo zranený) i Šantu. V prvom zápase nastúpili aj bez Mitterpáka. Napriek tomu sa mladí chlapci chopili šance a celý prvý polčas bol vyrovnaný. Až v tretej štvrtine sa domácim podarilo si vytvoriť náskok, ktorý dokázali do konca udržať. Najlepší strelci:Chomo 16, Lukáč 14, Sochor 14 - Jäger 17, Pastirák 16MBK Lipt.Mikuláš - 1.BK Michalovce  60 : 73  (29:25) Druhý zápas už aj s Miterpákom mal v prvom polčase rovnaký scenár, družstvá sa striedali vo vedení a prvý polčas sa skončil miernym náskokom domácich. Tretia štvrtina však bola zo strany hostí vynikajúca, agresívnou obranou nútili súpera k chybám a protiútokmi si vytvorili miestami náskok až o 20 bodov. Domáci sa snažili niečo urobiť s výsledkom, hrali celoplošný pressing, ale ani to už neodvrátilo ich prehru.Najlepší strelci:Bekeč 12, Chomo 12, Sochor 11 – Mitterpák 36, Jäger 24Priebežná tabuľka po 8.kole :