Kadeti s domácou prehrou

Zobrazené 1183×
Publikované Tuesday, 29. 11. 2011 o 22:42
Kadeti 1. BK Michalovce v túto soboru privítali tím Poprad Svit 'B'. Síce od úvodného rozskoku zápasu bola viditeľná fyzická prevaha tímu hostí, na ukazovateli skóre to nebolo vôbec pozorovať. Domáci orli sa výborne chytili hneď v prvých minútach a o vedenie prišli až na konci polčasu kvôli niekoľkým situáciám, v ktorých sa súperovi aj po faule podarilo skórovať. Inak sa celý prvý polčas niesol v duchu dobrých obrán, organizovaného útoku a vysunutej obrany hostí. Keďže tím Poprad Svit disponoval väčším počtom striedajúcich hráčov, s ubúdajúcimi minútami v druhom polčase domáci strácali sily a koncentráciu, čo závážilo a hostia si vybojovali víťazstvo s konečným skóre: 53:72. O výsledku druhého zápasu sa rozhodlo az v poslednej štvrtine a prehrali 52:64. Napriek obom prehrám domácich bol v ich hre vidieť veľký progres vo všetkých elementoch, z čoho vyplývala všeobecná spokojnosť trénera kadetov Marinka Svitlicu. V sobotu si na chuť prišiel aj náročnejší divák, ktorý mal možnosť vzhliadnuť atraktívny basketbal, aký sme na domácej palubovke už dlho nevideli. V oboch zápasoch hrali domáci Orli s favoritom vyrovnanú partiu a nechýbalo veľa a minimálne jeden zápas mohli vyhrať. Aj keď oba zápasy prehrali, potešili najmä predvedenou hrou. Orli predviedli sympatický výkon proti silovejšiemu súperovi v obrane i v útoku, začo si zaslúžia pochvalu. {yoogallery src=[/images/galerie/s1112/kadeti/1bkspiska/]width=[100] height=[150]}
Napísal: 0  Tuesday, 29. 11. 2011 o 22:42
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 12:31