• Email

Kadeti doma nezaváhali

Zobrazené 1154×
Publikované Monday, 11. 3. 2013 o 10:02
Počas víkendu mali dva majstrovské zápasy na programe aj kadeti 1. BK. Tí však nakoniec odohrali iba jeden, keďže Trnava pre chorobu viacerých hráčov nepricestovala. Mladí Orli tak nastúpili iba proti Bánovciam nad Bebravou, ktoré zdolali presvedčivo 80:29 (41:13). Mladí Orli sa doma predstavia o dva týždne, keď najskôr v sobotu 23. marca o 18:30 privítajú v telocvični GPH družstvo Liptovského Mikuláša a v nedeľu 24. marca o 11:15 tím zo Žiaru nad Hronom. 1. BK Michalovce - BBK Bánovce nad Bebravou  80:29 (41:13) . Štvrtiny: (19:5, 22:8, 21:11, 18:5)Najlepší strelci : Skvašík 25, S.Kováč 17, Laurinčík 14, Jevočin 9, Jankaj 6 Hospodár 4, Chrobák 3, Selepko 2,  Ľ.Kováč, ŠtecDoskoky: Laurinčík 9, Skvašík 6, Jankaj 6, Hospodár 5Zisky: Laurinčík 3Asistencie: Skvašík 6, Jevočin a S.Kopváč po 3Za hostí: Drevený 16, Podlucký 8,Cez víkend pokračovala kadetská súťaž ďalšími zápasmi skupiny o konečné 15. až 19. miesto. Súpermi orlov mali byť družstvá Trnavy a Bánoviec. Nakoľko družstvo Trnavy pre chorobu nepricestovalo, odohral sa len nedeľňajší zápas. Súper bol pre domácich neznámou nakoľko sa s týmto družstvom nestretli v základnej časti. Orli nastúpili v základnej zostave S.Kováč, Hospodár, Skvašík, Jankaj, Jevočin. V 1.štvrtine viedli 9:2 a prvú štvrtinu vyhrali s prehľadom 19:5. Domáci dobre bránili a v druhej štvrtine aj rýchlym protiútokom zvyšovali svoj náskok. Prekvapivo sa mladí Orli presadzovali aj pod oboma košmi, kde mali výškovú prevahu. V druhom polčase dostali väčšiu príležitosť aj ďalší hráči z lavičky. Chýbalo im trošku viac istoty, ale aj napriek tomu pohodlne doviedli zápas do víťazného konca. {yoogallery src=[/images/galerie/s1213/kadeti/1bkbanovce/]width=[100] height=[150]} 1. BK Michalovce
Napísal: Peter Biganič  Monday, 11. 3. 2013 o 10:02
Upravil: 1.BK Michalovce  Tuesday, 28. 10. 2014 o 08:32